Balparmak Sofranıza Gelen Doğal Balın İzini Sürüyor

0
815
Balparmak Sofranıza Gelen Doğal Balın İzini Sürüyor

Balparmak, tüm tüketicilere doğal balın kovandan sofraya izini sürme fırsatı sunuyor, ambalajlarında yer alan QR kodu akıllı telefona okutmanız yeterli!

Balparmak, tüm tüketicilere doğal balın kovandan sofraya izini sürme fırsatı sunuyor. Artık yediğiniz balın analiz raporunun yanı sıra balın içinde hangi bitki ve çiçeklerin özü olduğunu da öğrenebileceksiniz. Bunun için Balparmak ambalajlarında yer alan QR kodu akıllı telefona okutmanız yeterli!

Balparmak Sofranıza Gelen Doğal Balın İzini Sürüyor

40 yıldır doğal, sağlıklı ve analiz edilmiş balları sofralara taşıyan Balparmak, tüm tüketicilere yediği doğal balın izin i sürme imkânı veriyor. Dünyada ilk defa bir gıda maddesinde, Balparmak’ın kullandığı priospot sistemi sayesinde tüketici, satın aldığı balın analiz raporunun yanı sıra balın kaynağının hangi çiçek ve bitkiler olduğu bilgisine rahatlıkla ulaşabiliyor. Bunun için tüketicinin Balparmak ambalajlarında yer alan QR kodu akıllı telefonuna okutması yeterli oluyor.

Ürünlerle ilgili bilgilere akıllı telefonun yanı sıra, www.balparmak.com.tr/neden-analiz-edilmis-bal adresindeki forma QR kod üzerindeki rakamlar girilerek de erişilebiliyor.