Balparmak Apitera Propolis ile Kışa Hazır Ol

0
862
Balparmak Apitera Propolis

Balparmak’ın 40 yıllık uzmanlığıyla geliştirilen ve yerli propolis içeren Apitera Propolis, doğal bal ile tatlandırılmış formülü ile kolayca tüketilebiliyor.

Covid-19 süreciyle birlikte bağışıklık sistemini desteklemenin önemine ilişkin farkındalık daha da arttı. Bağışıklığı güçlü olan kişilerin daha az hastalandığı ya da hastalığı daha hafif atlattığı biliniyor. Bu nedenle her mevsimde, hayatımızın her döneminde bağışıklık sistemini destekleyen ürünler kullanmak büyük önem taşıyor. 40 yıldır doğal, sağlıklı ve analiz edilmiş bal ve diğer arı ürünlerini sofralara taşıyan Balparmak, Apitera Propolis ile kış aylarında da sizi yalnız bırakmıyor.

TÜBİTAK desteğiyle gerçekleştirilen araştırma projesi sonucunda geliştirilen özel üretim teknolojisi kullanılarak yerli propolisten üretilen etken maddesi yüksek Balparmak Apitera Propolis, doğal bal ile lezzetlendirildiği için çok daha kolay tüketilebiliyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olan Balparmak Apitera Propolis, aç ya da tok karnına, ister bir içecek ya da yiyeceğe ilave edilerek ister doğrudan tüketilebiliyor.

Dozu belirli (175 mg saf propolis) 7 adet tek kullanımlık saşe içeren özel ambalajında satışa sunulan Balparmak Apitera Propolis, bu sayede hijyenik kaldığı gibi, kullanımına kadar hava ve ışıkla temas etmediğinden etken maddelerini koruyor. Balparmak Apitera Propolis, marketlerde, eczanelerde ve Balparmak.com.tr’de satışa sunuluyor.