Yeni Yılı Starbucks’ın Yılbaşına Özel Yeni Lezzetleriyle Karşılayın!

0
246
Yeni Yılı Starbucks’ın Yılbaşına Özel Yeni Lezzetleriyle Karşılayın!

Starbucks’ın, çok sevilen Toffee Nut lezzetini Cold Brew ile birlikte sunduğu yepyeni içeceği “Toffee Nut Cream Starbucks® Cold Brew’’ yılbaşı dönemine lezzet katmak için geri döndü.

Geçen senenin akıllara kazınan bir diğer dönemsel lezzeti; White Chocolate Chestnut Latte de sıcak ve frappuccino alternatifleriyle geri dönerken, Starbucks’ın yılbaşı döneminde ilk akla gelen ikonik lezzetleri Toffee Nut Latte ve Gingerbread Latte sevenleriyle buluştu.

Starbucks bu yılbaşında, çok sevilen Toffee Nut lezzetini Cold Brew ile birleştiriyor. Vanilya Sweet Cream ve Toffee Nut sosu ile hazırlanan soğuk köpüğün, vanilya notalarıyla tatlandırılmış Cold Brew’ün üst katmanına eklenmesiyle ortaya çıkıyor. Vanilya lezzetiyle hafif tatlandırılmış Cold Brew ile Toffee Nut kremalı köpük arasında mükemmel denge sağlayan yeni Toffee Nut Starbucks® Cold Brew   tüm mağazalarda misafirlerle buluşuyor. 

Beyaz çikolata ve kestane aromasının, zengin espresso ve kadifemsi sütle buluşmasıyla meydana gelen ve beyaz çikolatalı krema ve kestane sosuyla süslenerek servis edilen ve geçen senenin unutulmazları arasına giren White Chocolate Chestnut Latte ise sıcak ve frappuccino alternatifleriyle Aralık itibarıyla yılbaşının favorilerinden olmaya devam edecek.

Her sene olduğu gibi bu senede yeni yıl çoşkusuna sabırsızlıkla beklenen ikonik dönemsel lezzetleri Toffee Nut Latte ve Gingerbread Latte eşlik ediyor.  

Karamelize fındık şurubu, espresso, buharda ısıtılmış kadifemsi sütün üzerine eklenen krema ve esmer şeker süslemesinden oluşan Toffee Nut Latte, zencefilli kurabiye tadı ve kokusunun, espresso ve buharda ısıtılmış sütle eşsiz bulunmasıyla meydana gelen; zencefil aromalı krema ve çıtır gofret süslemesi ile servis edilen Gingerbread Latte sevenlerine yeni yılın büyüsünü hissettirmek için bekliyor. Her iki lezzet de sıcak, soğuk ve frappuccino alternatifleriyle farklı damak tatlarına hitap ediyor. 

Starbucks’ın yılbaşı heyecanına eşlik etmek isteyenler Kasım itibarıyla Starbucks mağazalarında bu enfes lezzetlerle buluşabilecek.