Usta Dönerci®’den Usta İşi Güvenilir Döner

0
934
tab-usta döner

Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri işletmecisi TAB Gıda, geleneksel döner lezzetini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile sunan kendi yarattığı Usta Dönerci® markasıyla, gıda güvenliğinin her geçen gün daha fazla önem kazandığı bugünlerde güvenilirliğiyle döner severlerin ilk adresi oluyor.

TAB Gıda, ustalığının bir yansıması olarak yarattığı Usta Dönerci® markasıyla; döner severlere birbirinden lezzetli ürünler sunmaya devem ediyor. Müşterilerine her zaman kaynağı belli, kaliteli malzemeler ile hazırlanmış leziz, doyurucu, zengin ve ekonomik menüler sunan Usta Dönerci® güvenilir gıda için de döner severlerin ilk adresi oluyor.

Usta Dönerci®, leziz ürün çeşitlerini “Güvenilir Kaynaktan Lezzetli Et, Hızlı Servis, Ulaşılabilir Fiyat” politikasıyla; Türkiye genelindeki 130’dan fazla restoranında, hızlı servis restoran (HSR) sistemiyle modern bir şekilde sunmaya devam ediyor. TAB Gıda’nın çatı şirketi TFI TAB Gıda Yatırımları tarafından uygulanan standartlar ile tüm ürünler sevk, pişirme, servis standartları ile sağlık ve hijyen açısından uluslararası kalite standartlarına %100 uygun olarak hazırlanıyor. Bununla birlikte ‘’Ne Yediğini Bil’’ dijital platformu ile de tüm misafirlere ürünlerin, üretimden tüketime uzanan tüm aşamaları paylaşılıyor.

Sektörün kalite ve gıda güvenliği standartlarının belirlenmesi konusunda hızlı servis restoran zinciri sektörüne 25 yıldır öncülük eden TFI TAB Gıda Yatırımları, oluşturduğu ekosistemi ile et, ekmek, patates ve salata dahil birçok ürünü kendi fabrikalarında üretiyor. Güçlü tedarik zinciri ve TGA sertifikasıyla tescillediği gıda güvenliğindeki üst düzey standartları ile kaliteli, güvenli ve erişebilir gıdaya yönelik örnek bir iş modeli sunuyor.

Etin Kaynağı Belli: Amasya Ekur Et Entegre Tesisi

TFI TAB Gıda Yatırımları tarafından Amasya’nın Suluova ilçesinde kurulan üretim ekosisteminin en büyük parçalarından biri olan ileri teknoloji et işleme tesisi Ekur Et Entegre TesisiGüvenilir kaynaktan lezzetli et, hızlı servis ve ulaşılabilir fiyat’ mottosuyla yola çıkan Usta Dönerci®’nin lezzetinin ve güvenilirliğinin kaynağı oluyor.

Güven ve şeffaflık ilkesi gözetilerek kesimden paketlemeye kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi özelliğindeki Ekur Et Entegre Tesisi günde 400, yılda 120 bin büyükbaş hayvan kesimi ve yılda 33.600 ton karkas et işleme kapasitesiyle bölgenin besicilik faaliyetlerinin artmasına büyük katkı sağlıyor. Tesiste, en üst seviye kalite ve hijyen standartlarında taze et ürünleri, MAP paket ürünler, ileri işlem şarküteri ürünleri ve dondurulmuş et ürünleri üretilip tüketici ile buluşturuluyor.

Ekur Et Entegre Tesisleri’nin tüketiciye açıldığı kapı Amasya Et Ürünleri ise 8 ildeki 16 mağazasında taze et ve şarküteri ürün gruplarından oluşan 50’den fazla lezzetini aracısız olarak uygun fiyata, online market ve servis hizmetiyle direkt tüketiciye ulaştırıyor.