Turyağ’dan Nefis Tereyağı Aromalı Margarin

0
714
Turyag Leziz

 Endüstriyel ve ev dışı tüketim (EDT) yağ pazarının öncü markası Turyağ, trans yağ içermeyen, yüzde yüz bitkisel yağlardan üretilen tereyağı aromalı yeni margarini Turyağ Leziz’i ustalar ve şeflerle buluşturdu. 2,5 kilogramlık ambalajı ile kullanım kolaylığı sağlayan Turyağ Leziz, yemeklerin lezzetine lezzet katacak.

Yenilebilir yağlar alanında 100 yıla dayanan tecrübesini inovasyon ve teknoloji ile birleştirerek, müşterilerinin taleplerini yeni ürünlerle karşılayan Turyağ, tereyağı aromasına sahip, yüzde yüz bitkisel yağlardan üretilen yeni margarini Turyağ Leziz’i HORECA (Hotel/Restoran/Catering) sektörüne sundu. Turyağ Leziz’in güçlü tereyağı aroması ile trans yağ ve kolesterol içermeyen yapısı sayesinde sofralar, hem lezzetli hem de sağlıklı yemekler ile şenlenecek.

Eşsiz aroması ve 2,5 kg ambalajı ile sektörün ihtiyacını karşılıyor

Çok amaçlı bir margarin olan ve tüm tencere yemeklerinde kullanılabilen Turyağ Leziz, endüstriyel ve ev dışı tüketim (EDT) yağ sektöründe önemli bir ihtiyacı karşıladı. Eşsiz bir tereyağı aromasına sahip olan Turyağ Leziz, bu özelliği sayesinde ustaların ve şeflerin elinin lezzetini artırıyor. Özellikle pilav ve makarnalara yoğun bir lezzet katıyor. Turyağ Leziz aynı zamanda 2,5 kilogramlık ambalajı ve altı aylık raf ömrü sayesinde mutfakta kullanım kolaylığı sağlıyor.

Turyağ HORECA pazarındaki varlığını güçlendiriyor

Endüstriyel ve ev dışı tüketim (EDT) yağ pazarının öncü markası Turyağ, trans yağ içermeyen ürün portföyü, yenilikçi ürünleri ve hizmet kalitesiyle, sektör profesyonellerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Modern ve hijyenik ambalaj ve depolama seçenekleri ile yüksek kaliteli ürünler sunan Turyağ, yaygın dağıtım ağı ve teknik destek ekibiyle HORECA pazarındaki gücünü artırmaya devam ediyor.