Teksüt İste, Gelsin!

0
754
teksut_cecil

Çeşitli kategorilerde 7 bin’den fazla ürün sunan online süpermarket İste Gelsin’den artık Teksüt ürünleri de sipariş etmek mümkün.

İste Gelsin, Türkiye’nin hızlı büyüyen online market kanallarından biri. Gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik aksesuarlardan tekstil ürünlerine dek müşterilerine geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşlarından Teksüt de Eylül ayı itibarıyla www.istegelsin.com’da ve mobil uygulamasında yerini aldı.

Teksüt, dijital alışveriş sitesinde ilk etapta 7 ürününü sunuyor: Krem Peynir, Lor, Tam Yağlı Beyaz Peynir, Dilimli Kaşar, Çeçil Peyniri, Üç Yöresel Peynir ve Antep Peyniri. Sipariş edilen ürünler, İste Gelsin’in dağıtım ağı çerçevesinde İstanbul’un tamamı, Ankara, Kocaeli ve Bodrum’da teslim edilebiliyor.

Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “Tüketiciler, online kanalları kullanarak market siparişini eve taşımayı sevdi. Pandemi dönemi bu olguyu hızlandırırken, İste Gelsin de etkileyici bir gelişmeyle online market alışverişi kategorisindeki yerini sağlamlaştırdı. Bulunabilirliğini yaygınlaştırmak isteyen bir marka olarak, biz de burada yer almak istedik. İste Gelsin ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

İste Gelsin’deki Teksüt ürünlerine şu link üzerinden ulaşılabiliyor: https://www.istegelsin.com/arama/teksut

Ayrıca İste Gelsin mobil uygulamasını Google Play Store ve AppStore üzerinden tablet ve akıllı telefonlara indirerek hemen alışverişe başlamak mümkün.