Tadım’dan Yeni Nesil Atıştırmalık: ‘Tadım Fıstıxx’

0
981
TADIM FISTIXX

Tadım yeni nesil atıştırmalığı ‘Fıstıxx’ ile yer fıstığı kategorisine lezzetli mi lezzetli çıtır çıtır birbirinden enfes tatlar katıyor.  

Tüketici trendlerini takip eden, yenilikçi ürünleriyle sektöre yön veren Tadım, genç, dinamik ve cesur yeni nesil atıştırmalık markası Tadım Fıstıxx ile sevenlerinin karşısına çıkıyor… Tadım’ın tüm soslu yer fıstıklarının bir arada yer aldığı Fıstıxx markasında yepyeni çıtır çıtır lezzetler de yer alıyor.

Her ortamda sevilerek tüketilen yer fıstığına birbirinden farklı lezzet yorumları katan Tadım Fıstıxx, “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla lezzet avcılarının karşısına çıkıyor. Klasik Tuzlu yer fıstığından, BarbeküRanchAcı Baharatlı gibi soslu yer fıstıklarına, Türkiye’de bir ilk olan Ekşi Krema & Soğan Çeşnisi ve Taco Baharata eşlik eden çıtır kaplamalara kadar her damak zevkine uygun ve yeni lezzetler arayanlara özel bir alternatif sunuyor. Genç; eğlenceli ve dinamik çeşitlerle sağlıklı yer fıstığını buluşturan Tadım Fıstıxx; dizi ve film izlerken, bilgisayar oyunu oynarken, eğlenceli arkadaş ortamlarının veya en favori içeceklerin bir numaralı eşlikçisi oluyor. Her damak zevkine uygun ürünler sunan Fıstıxx, yer fıstığı ailesine eklediği ürünlerle lezzeti kadar besleyici olmasıyla da iddialı…

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım’ın yeni nesil atıştırmalık markası Fıstıxx, birbirinden eğlenceli ambalajlarıyla da dikkat çekiyor. Paketlerin üzerine taşınan Fıstıxx maskotunun; yer fıstığının her ortamda tüketilmesinden ve lezzetinin sınır tanımamasından ilham alan esprileri ise daha market rafındayken farkını ortaya koyuyor. Hijyenik koşullarda el değmeden paketlenen ürünler; özel ısı, nem ve ışık bariyerli paketleri sayesinde tazeliğini ilk günkü gibi koruyor.


Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

Gramaj Fiyat
Klasik Tuzlu(işlenmiş) 40 3,00
Klasik Tuzlu(işlenmiş) 75 5,00
Klasik Tuzlu(işlenmiş) 180 11,50
Acı Soslu 75 5,00
Acı Soslu 180 11,50
BBQ Soslu 75 5,00
BBQ Soslu 180 11,50
Ranch Soslu 75 5,00
Ranch Soslu 180 11,50
Ekşi Krema&Soğan Çeşnili 60 5,00
Ekşi Krema&Soğan Çeşnili 140 11,50
Taco Baharatlı 60 5,00
Taco Baharatlı 140 11,50