Tadım’dan Vegan Bar: Hem Tatlı Hem Sağlıklı!

0
788
Tadım Hurmalı Bar

Tadım, lezzetten ödün vermeden sağlıklı atıştırmalık tüketmek isteyenler için piyasaya sunduğu ‘Hurmalı Bar’ ile dikkatleri çekiyor!

Türkiye’nin dünyaya açılan, iyi atıştırmalıkta öncü markası Tadım; sağlıklı atıştırmalık arayanlar veya ara öğünlerine tatlı bir dokunuş yapmak isteyenlere özel sunduğu Meyve Bar segmentindeki yepyeni ürünü ‘Tadım Hurmalı Bar’, günü kurtaran lezzetiyle her an yanınızda olacak!

Güne sağlıklı başlamak, spor öncesi güç depolamak, TV karşısında atıştırmalık arayanlar veya toplantı sonrasında enerji yükseltmek ve bunu da en masum şekilde yapmak isteyenler için ideal; hurma, fındık, leblebi, ve tarçınla lezzetlenen şeker ilavesiz ‘Tadım Hurmalı Bar’, yüksek lif oranıyla uzun süre tokluk hissi de sağlıyor. Yoğun çalışma temposu içerisinde sağlıklı ve dengeli bir ara öğüne ihtiyaç duyanlara da seçenek olan ‘Tadım Hurmalı Bar’; %100 meyve ve kuruyemiş içeren ve fark yaratan lezzeti ile vegan beslenenlerin de favorisi olacak.

Birbiriyle uyumlu eşsiz tadı sayesinde; beslenmesine özen gösteren büyükten küçüğe herkesin severek tüketeceği ürün Hurmalı Bar; hem lezzetli hem de besleyici kaçamakların en keyifli eşlikçisi olarak raflarda yerini alıyor.

 

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

Tadım Hurmalı Bar  –40 gr: 4,95TL