Starbucks’tan İlkbahar Esintisini Damaklara Taşıyan Yeni Lezzet: Forget Me Not Frappuccino!

0
815
starbucks dan kahve esintisi

 Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, yepyeni lezzetleriyle misafirlerini mutlu etmeye devam ediyor.

Sürdürülebilirliğe dikkat çekmek amacıyla yeniden kullanılabilir bardaklarını farklı tasarımlarıyla misafirleriyle buluşturan Starbucks’ın, özel tasarımlı yeniden kullanılabilir bardağıyla birlikte servis edilen Forget Me Not Frappuccino’su, içerdiği lezzet notaları ve canlı bardak tasarımıyla ilkbahar esintisini damaklara taşıyacak!

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, İlkbahar’ın gelişini yepyeni ürünleriyle kutluyor!  Yeni tatlar arayan lezzet avcılarının radarına giren Starbucks’ın sınırlı sayıda özel tasarımlı yeniden kullanılabilen bardağıyla birlikte satışa sunulacak yepyeni Forget Me Not Frappuccino®’su 22 Nisan’da çok kısa bir süre için tüm mağazalarda satışa sunuluyor.

Yeni Forget Me Not Frappuccino®, tatlı portakalı kremalı vanilya notalarıyla misafirlere adeta ilkbaharın esintisini hissettiriyor. Hafif dokunuşlarla üzerine portakal ve vanilya parçaları serpilen içecek, sınırlı sayıda yeniden kullanılabilir özel bardağıyla servis ediliyor.

İlkbahar dönemine yakışan canlı renkler ile özel olarak tasarlanan ve yeniden kullanılabilen bardağıyla birlikte satışa sunulan Forget Me Not Frappuccino®, misafirlere lezzetin yanında görsel bir şölen de sunuyor. İçecek ile birlikte satılan yeniden kullanılabilir bardağı satın alacak misafirler daha az atık oluşturulmasına katkıda bulunabiliyor. Bu dönemsel içecek, aynı zamanda yeni yeşil kâğıt pipetler ile servis ediliyor. 

Dönemsel olarak farklı tasarım ve renkleriyle misafirleriyle yeniden kullanılabilir bardak tasarımlarını buluşturan Starbucks, misafirlerini memnun ederken, ilerleyen dönemlerde sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında yeniden kullanılabilir bardak serisini de genişletmeyi hedefliyor. 

Bu eşsiz lezzet, 22 Nisan’da çok kısa bir süre için tüm Starbucks mağazalarında sınırlı sayıda satışa sunulacak.