Siyah Sarımsak Sabunu ile Cildinize Değer Katın Siyah Sarımsak ile Gelen Güzellik

0
271
siyah sarimsak

Taşköprü sarımsağının fermente edilmesi sonucu elde edilen AJÓ 37400 Siyah Sarımsakları, sabunuyla hem saçlarınıza hem de cildinize doğal bir güzellik katıyor. Sağlıklı bir cilt ve saç görünümü için gerekli mineral ve vitaminleri içinde barındıran Siyah Sarımsak Sabunu, kullanım kolaylığı ile de günlük yaşamın koşusturması içerisinde kişilere büyük avantaj sağlıyor.

Siyah sarımsak özlerinden elde edilen AJÓ 37400 Siyah Sarımsak Sabunu, hem cildinize hem de saçlarınıza gerekli olan mineral ve vitamin desteğini sağlayarak güzelliğinize güzellik katıyor. İçeriğinde cildimiz bakımından besleyici olan antioksidana sahip olan ürün, her mevsimde kullanıma da uygundur. Yaz aylarında cilt bariyeri hassaslaşır bu durum da cildimizin yaşlanmasına sebep olurken cildimize uyguladığımız siyah sarımsak sabunu bu bakımı üstlenirken anti- aging etkisi gösterir.

Ata tohumu Taşköprü sarımsaklarından elde edilen AJÓ 37400 siyah sarımsaklı sabun, doğal bir kaynak olmakla beraber içeriği de vegandır. Sağlık açısından zengin bir içeriğe sahip alan sabun, içerdiği mineraller sayesinde de dış etkenlere karşı cilt sağlığını korumaktadır.