Özsüt Karaorman Vişne İle Damaklarda İz Bırakıyor

0
617
Özsüt Karaorman Vişne

Damaklarda iz bırakan Özsüt Karaorman Vişne, lezzetiyle olduğu kadar rende çikolata ve vişne parçalarından oluşan sunumuyla da göz kamaştırıyor.

Birbirinden güzel ve özel lezzetleriyle küçük büyük herkesin gönlünde taht kuran Özsüt; imza lezzetlerinden olan Karaorman Vişne ile ayların en güzeli olan Nisan’da tatlı severleri kalbinden vuruyor. Ayın ürünü uygulamalarıyla, en sevilen tatlılarını cazip fiyatlarla lezzet tutkunlarının beğenisine sunan Özsüt’te Nisan ayının parlayanı Karaorman Vişne Pasta oluyor.

Yoğun çikolata ve mayhoş vişnenin birleşiminden doğan enfes lezzetle tadanların damağında iz bırakan Özsüt Karaorman Vişne; tadıyla olduğu kadar rende çikolata ve vişne parçalarından oluşan sunumuyla da göz kamaştırıyor.

Vişneli şurup ile nemlendirilmiş kakaolu kek katları arasındaki enfes çikolata sos, özel Özsüt kreması ve mayhoş vişne taneleriyle Özsüt müdavimlerinin olmazsa olmazı olan bu benzersiz lezzet; Nisan ayı itibariyle 105 TL olan fiyatıyla da sofralara bahar havası estiriyor.