Migros Hazır Pizza Hamuru ile Pizza Yapmak Çok Kolay

0
671
Migros_Pizza_Hamuru

Migros, evde geçirilen zamanın arttığı bu günlerde, özenle hazırlanan Migros Hazır Pizza Hamuru ile evde pizza yapımını keyfe dönüştürüyor.

Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerine kaliteli ürünleri, bol çeşit ve uygun fiyatlarla sunan Migros; evde geçirilen zamanın arttığı bu günlerde mutfakta hayatı kolaylaştıracak ürünlerine bir yenisini ekliyor. Migros, özenle hazırlanan Migros Hazır Pizza Hamuru ile evde pizza yapımını keyfe dönüştürüyor.

Müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yenilikler sunan Migros; yepyeni ürünü Migros Hazır Pizza Hamuru ile evde hem ekonomik hem de pratik pizza yapımına yardımcı oluyor.

Her biri özenle hazırlanan Migros pizza hamurlarının üstüne istenilen malzemeler eklenerek ev konforunda ve hijyenik bir ortamda pizzalar kolayca hazırlanabiliyor. Migros Hazır Pizza Hamuru, uygun fiyatıyla ev ekonomisine katkıda bulunmaya da yardımcı oluyor.

Migros Pizza Hamuru, pişirmeye hazır yuvarlak ince hamuruyla 320 gramlık paketlerde özel ambalajında ve pişirme kağıdıyla birlikte satışa sunuluyor.