McDonald’s, Sosyal Mesafeyi Millilerle Koruyor

0
2158
McDonald's_Millilerle_sosyal_mesafe

McDonald’s sosyal mesafenin korunması için boş bırakılması gereken sandalyelere Milli Takım oyuncularının maketlerini yerleştirdi.

Milli Takımlar Lezzet Sponsoru McDonald’s Türkiye, kırmızı-beyaz heyecanı sahalardan restoranlara taşıdı. McDonald’s sosyal mesafe nin korunması için boş bırakılması gereken sandalyelere Milli Takım oyuncularının maketlerini yerleştirdi. Erkek ve kadın milli futbolcular, lezzet tutkunlarının masa arkadaşı oldu.

McDonald’s, Milli Takım oyuncularını taraftarla buluşturuyor. Çalışanları ve müşterilerinin sağlığını korumak için restoranlarında sosyal mesafeye uygun düzende hizmet veren McDonald’s, lezzet sponsoru olduğu A Milli Erkek ve Kadın Futbol Takımı’nda forma giyen oyuncularla kırmızı-beyaz bir uygulamaya imza attı. Aralarında Cenk Tosun, Ahmet Kutucu, Kenan Karaman, Ebru Topçu, Didem Karagenç ve Birgül Sadıkoğlu’nun olduğu milli futbolcuların maketleri sosyal mesafeyi korumak için boş bırakılması gereken sandalyelere yerleştirildi.

McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Covid-19 salgınıyla birlikte hayatımıza sosyal mesafe kavramı da girdi. Mutlu anların adresi olarak restoranlarımızda hem sosyal mesafemizi korumak hem de misafirlerimizin ileride hoş bir şekilde hatırlayacağı anılar yaratmak istedik. Milli maçlar hepimizi ortak bir duyguda buluşturan, tek yürek olduğumuz anlar. Bu dönemde tribünlerden uzak kalsak da McDonald’s restoranlarında milli futbolcularla bir arada olacağız” dedi.