Lıttle Caesars Bu Ramazan İftara Da Sahura Da Yetişiyor

0
656
Little Caesars Ramazan kampanyalari

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, Ramazan ayının coşkusunu benzersiz kampanyaları ve eşsiz lezzetleriyle zenginleştirmeye devam ediyor. 

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, pizzaseverler için birbirinden avantajlı pek çok kampanyayı hayata geçirdi. Ramazan ayı boyunca geçerli “İftara Yetiş Sezar” kampanyası ile Little Caesars, 2 orta boy pizzayı 24,90+24,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.  Sımsıcak bir Ramazan klasiği Pide de Pizzalar ise peynirli, sucuk peynirli ve pastırmalı karışık çeşitleriyle 24,90 TL’den başlayan fiyatlarla ailelerin sofralarında yerini alıyor.

Günlük taze hamuru, gerçek mozzarella peyniri, özel Sezar sosu ile hazırladığı ev yapımı kadar doğal pizzalarını pizzaseverlerin beğenisine sunan Sezar, ramazan ayına özel diğer kampanyaları ile de iftar sofralarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Little Caesars’ta

  • Orta Boy Klasik Pizza ve Sezar Et Döner Menü 27,90+15 TL,
  • Orta Boy Fırsat Pizza + Patates + Çıtır Tavuk Topları + 2 Ayran Menü 44,90 TL,
  • Büyük Orta Boy Gurme Pizza + Çıtır Tavuk Topları + 2 Ayran Menü 71,90 TL,
  • 2 Sucuk Ekmek + Ayran Menü 30,90 TL ve
  • Sucuk Ekmek + Patates + Çıtır Tavuk Topları Menü 29,90 TL’den pizzaseverlere ulaşıyor.

Sezarla Kazan’dan 2 Dilim Pizza Kazanma Fırsatı!

Türkiye’de ilklerin mucidi olarak anılan Little Caesars, Sezarla Kazan programı ile de kazandırmaya devam ediyor. Little Caesars Sezarla Kazan programı ile pizzaseverler; her gün için bir kereye mahsus olmak üzere verilen 40 TL ve üzeri siparişlerine 1 dilim pizza kazanıyor. Pizza dilimi sayısı 4’e tamamlandığında da Little Caesars’ın orta boy klasik lezzetlerinden biri hediye ediliyor.

Little Caesars Türkiye şubeleri, bu Ramazan sevilen lezzetlerini iftara ulaştırırken, sahur için de 02.00’a kadar sipariş alıyor.

Little Caesars Pizza’nın tüm lezzetleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 ve 0850 800 30 15 numaralı telefonlardan ve 0532 010 52 44 whatsapp sipariş hattından sipariş verilebilir. Ayrıca Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirerek Little Caesars fırsatlarından haberdar olunabilir.