Kahve Dünyası’ndan İki Top Dondurma Alana Üçüncüsü Sadece 1 TL!

0
861
kahve-dunyasi-ndan-iki-top-dondurma-alana-ucuncusu-sadece-1-tl

Hepimizin ortak noktasıKahve Dünyası yazın gelişini çok lezzetli bir kampanya ile kutluyor.

15 Haziran’dan itibaren Kahve Dünyası misafirleri, tamamen ev yapımı tarzında üretilen lezzetli dondurmalardan iki top aldığında üçüncü topa sadece 1 TL ödüyor.

Böylece dondurma keyfi uzadıkça uzuyor.

Kahve Dünyası’nın katkı maddesi, tatlandırıcı ve koruyucu içermeyen dondurmalarında keçi sütü, tam yağlı Jersey inek sütü ve Kastamonu’nun dağlık bölgelerinde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen özel salep kullanılıyor. Kahve Dünyası çikolatası, Gaziantep’in Barak fıstığı, yöresinden temin edilen kuru yemişler ve mevsiminde toplanmış meyveler ise dondurmaların lezzetini taçlandırıyor.

Kahve Dünyası’nın dondurma menüsünde; bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, kaymaklı, damla sakızlı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli lezzetler yer alıyor.

Kahve Dünyası Altınmarka Grubu’nun bir üyesi

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan; Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası; günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 500’e yakın satış noktası; yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda; kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetinde, kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü misafirlerine sunuyor. Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışı sergilemektedir. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın; kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.