Kahve Dünyası Lezzetleri Viaport Tuzla Marina’da!

0
295
Kahve Dünyası lezzetleri Viaport Tuzla Marina’da!

“Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla misafirleriyle buluşma noktalarını artırmaya devam eden Kahve Dünyası, yeni mağazasını Viaport Tuzla Marina AVM’de açtı.

Tuzla’nın merkezinde 9 Eylül 2022 itibarıyla misafirlerine hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası mağazası,kahve çeşitlerinin yanı sıra özgün lezzetleriyle de Tuzlalıların yeni buluşma noktası olacak.

Kahve Dünyası, yeni mağazasının kapılarını dünyanın deniz üstünde tasarlanan ilk yaşam merkezi olan Viaport Marina Alışveriş Merkezi’nde açtı. İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olarak tanımlanan Viaport Marina’da tüm dünyadan misafirlerini ağırlamaya başlayan Kahve Dünyası; lezzetli kahveleri, dondurmaları, ev yapımı tadında hazırlanan pastaları ve taptaze sunulan sandviçleriyle bölgenin sosyal yaşamına ayrı bir dinamizm ve stil katacak.

Gofrikli Dondurma ve Milkshake eylül ayında sevenlerini bekliyor!

Kahve Dünyası, dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen değerli kahve çekirdekleriyle hazırladığı kahvelerinin yanı sıra yüzde 40 oranında bitter çikolata içeren Çikolatalı Türk Kahvesi ile de kahve severlerin favori adreslerinin başında geliyor.Kahve Dünyası’nın özgün ve vazgeçilmez lezzeti, yüzde 23 oranında Antep Fıstığı içerenGofrik ile yepyeni bir inovasyon ürününe dönüşen Gofrikli Dondurması iseayın dondurması konseptiyleeylül ayı boyuncaViaport Marina AVM mağazasında sevenleriyle buluşacak. Bu aya özel bir ilk olarakGofrikli Dondurma ile hazırlanan yeni GofrikliMilkshakede Kahve Dünyası misafirlerinin kaçırmaması gereken lezzetlerden biri.Birbirinden lezzetli ev yapımı tadında pastalar ve taptaze unlu mamulleri ile günün her saati misafirlerine özgün lezzetler sunmaya devam eden Kahve Dünyası, Viaport Marina’nın kalbinde yer alan alışveriş merkezinde keyifli bir mola vermek isteyenleri bekliyor.