Hero Baby, TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’nı Alan İlk Bebek Maması Markası Oldu!

0
1224
Hero_Baby

Hero Baby, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimler sonucunda TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

130 yılı aşkın bebek maması uzmanlığına sahip olan İsviçreli Hero Baby, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimler sonucunda TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası ’nı almaya hak kazandı. Bebek maması sektöründe bu belgeye layık görülen ilk marka olan Hero Baby, Ankara’daki iki fabrikası ve Ar-Ge tesisinde üst düzey önlemler alarak, hazırlanan kılavuzdaki kriterleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdi. Marka, TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası ile tüketicilerine hazırladığı ürünlerin kalite, hijyen ve güvenirliğini bir kez daha belgelemiş oldu.

Hero Baby, önceliği olan sağlıklı ve güvenli üretim gerçekleştirerek, başta bebekler olmak üzere toplum sağlığına yüksek duyarlılık göstererek faaliyetlerini sürdürüyor. Pandemi sürecinde de, uluslararası ve ulusal resmi otoritelerin yönergeleri doğrultusunda, Anadolu’nun verimli topraklarından elde edilen sebze, meyve ve tahıllarla hijyen ve kaliteden ödün vermeden bebeklerin sağlıklı gelişimi için üretimlerine hız kesmeden devam ediyor.