Duru Pratik Haşlanmış Barbunya çıktı

0
866
duru_pratik_7_li

Duru Pratik ailesinden yepyeni bir lezzet… Duru Pratik Haşlanmış Barbunya,salatadan mezeye, pilavdan çorbaya pek çok tarife ilham verecek.


Bulguru sofralara en doğal haliyle sunan Duru Bulgur’un inovatif ürün grubu Duru Pratik; haşlanmış börülce, haşlanmış mısır, haşlanmış kırmızı fasulye, haşlanmış fasulye ve haşlanmış nohut, haşlanmış aşurelik buğdayın ardından şimdi de ‘Haşlanmış Barbunya’ ile raflarda yerini aldı.

Duru Bulgur Gıda Mühendisi Ece Duru, “Duru Pratik Haşlanmış Barbunya, hem doğal hem evde yapılmış gibi lezzetli. Temposu yoğun herkes için kurtarıcı bir ürün. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu günlük protein ve karbonhidrat ihtiyacını karşılıyor, B vitaminleri ve mineralleri açısından da iyi bir kaynak olarak kabul ediliyor. Posa/lif açısından zengin olan kurubaklagiller, barsak florasını da olumlu yönde etkiliyor. Duru Pratik Haşlanmış Barbunya, sağlıklı ambalajı ile güvenle tüketilecek, dengeli ve sağlıklı beslenmeye katkı sağlayacak” dedi.

Duru Pratik ürünleri kendi suyunda pişiyor ve sterilize oluyor. Sterilizasyon yüksek sıcaklıkta ve kısa sürede kapalı şekilde gerçekleşiyor. Raf ömrü uzun, sağlıklı bir ürün doğuyor.