Dr. Oetker Puding Serisi’ne bir yenisi daha eklendi; Orman Meyveli Puding!

0
5161
Dr. Oetker Orman Meyveli Puding 

Dr. Oetker, damak tadına düşkünlerin her zaman tercih ettiği Puding Serisi ile tüketicilerine yeni, farklı ve lezzetli deneyimler yaşatmaya devam ediyor. 

Dr. Oetker şimdi de 12 farklı çeşidi olan Klasik Puding Serisi’ne Orman Meyveli Puding’i ekledi!

İdeal kıvamlı Dr. Oetker Orman Meyveli Puding, içeriğindeki mavi yemiş (blueberry), böğürtlen ve ahududu gibi orman meyvelerinden gelen lezzeti ile herkesin yeni favorisi olmaya aday.

500 ml süt ile pişirilerek hazırlanan Dr. Oetker Orman Meyveli Puding paketinin arka yüzünde Dr. Oetker Deneme Mutfağı Uzmanları tarafından sadece bu ürün için geliştirilen, birbirinden farklı ve damaklarda silinemeyecek lezzetler bırakan, çok özel ve pratik tarifler bulunmakta.

Dr. Oetker ürünlerini satış noktalarından satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz Dr. Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz.

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 veya 0 850 222 98 04 no’lu Danışma Hatları’nı arayabilir ya da www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler.