Domino’s’un Fırsatlarla Dolu Dijifest’i başladı

0
715
Domino_s_Dijifest

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, fırsatlarla dolu bir kampanya başlattı! İnternete özel olan Domino’s Dijifest ile Domino’s severler birbirinden çeşitli kampanyalarla lezzete doyarken Domino’s uygulamasını kullananları da sürpriz indirimler bekliyor.

Mahallenizin pizzacısı Domino’s’ta fırsatlarla dolu Dijifest başladı. Dijital alanlarda ve hizmetlerde güçlü olan ve bu gücünü müşterilerine çeşitli kolaylıklar ve kampanyalar sunarak kullanan Domino’s, temassız teslimat, online ödeme, online sipariş verdikçe kazandıran Ye-Kazan gibi pek çok dijital uygulama kullanıyor. Ayrıca Domino’s’un hayata yeni geçirdiği Domino’s Cüzdan ile Domino’s severler kredi kartı ya da banka kartı ile içerisine para yükleyip harcama yapabiliyor.

Domino’s’un tüketicilerin, günümüz koşullarında artan online ödeme ihtiyacına yönelik olarak tasarlanan yepyeni teknolojisi Domino’s Cüzdan, websitesi ve mobil uygulamadan verilecek siparişlerde kullanılabiliyor. Bu uygulamayla müşterilere güvenli ve online ödeme kolaylığı sağlanırken, müşterilerin ve tüm şube çalışanlarının da sağlığı korunuyor. Dijital alanda pek çok çalışma ve teknolojiye yatırım yapan Domino’s, bu alandaki gelişmelerini çeşitli kampanyalardan oluşan Dijifest ile taçlandırıyor.

 Domino’s Dijifest’te de müşterileri için birçok sürpriz hazırladı

Dijifest’te de müşterileri için birçok sürpriz hazırlayan Domino’s, pizzalardan Dönerli Dürümos’a, bol peynirli ekmekten sufleye kadar sevilen lezzetlerini her gün indirimlerle ve kampanyalarla Domino’s severlere sunuyor.

İnternete özel olan bu kampanyada eve serviste; 1 orta boy pizza alana 1 orta boy pizza ve 1 lt Coca Cola hediye ediliyor! Ayrıca Domino’s’un uygulamasını kullanan herkesi birbirinden lezzetli sürprizler bekliyor. Farklı gün ve saatlerde çeşitli kampanyaların olacağı Dijifest’te 50 TL’lik siparişlerde sufle 5 TL olurken; 75 TL’lik alışverişlerde Dönerli Dürümos 5 TL, 90 TL alışverişine özel Dönerli Dürümos 5 TL’ye evinize geliyor. Hangi kampanyanın ne zaman geçerli olacağını takip etmek istemeyenler Domino’s’un uygulamasını kullanarak fırsatlardan anında haberdar oluyor.

Her gün yepyeni fırsatlar sunan Domino’s Dijifest kampanyası ile fırsata doy Türkiye!