Divan Lezzetleri Tek Tıkla Evinizde!

0
851
Divan_Delivery

Divan Restoranları’nın usta şefleri tarafından hazırlanarak menüsüne eklediği enfes tatlar, evlerde kurulan neşeli sofralara konuk oluyor.

Divan kalitesini evine taşımak isteyenler Yemek Sepeti Vale ve Getir Yemek aracılığıyla; Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Akasya, Divan Brasserie Kalamış, Divan Pub Erenköy, Divan Pub Ataşehir ve Divan İstanbul’dan tek tık ile sipariş verebiliyor. Üstelik Divan Restoranları ’nın tercih ettiği akıllı ambalaj sistemi sayesinde hem doğa dostu hem de hijyenik bir sofra kurmak mümkün.

Turizm ve yeme-içme sektörlerinde Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Divan Grubu çatısı altında hizmet veren Divan Restoranları; usta şeflerin ellerinden çıkan tatlarını sevenleriyle buluşturuyor. Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Akasya, Divan Brasserie Kalamış, Divan Pub Erenköy, Divan Pub Ataşehir ve Divan İstanbul’da servis edilen Divan lezzetleri; Yemek Sepeti Vale ve Getir Yemek aracılığıyla sipariş verilebiliyor. Lezzetinden ödün vermeden, sürdürülebilir döngüye uygun paketlenen tatlar; akıllı ambalaj sistemiyle hem doğaya uygun hem de hijyenik bir sunumla servis ediliyor. Sıcaklık indikatörü sayesinde teslimat sonrasında ise ısı durumuna göre sipariş sahipleri yönlendiriliyor. Sürdürülebilir ambalaj seçimi yapan Divan Restoranları’nda dış ambalajlar ve iç kaplar dahil kullanılan tüm malzemeler, doğada çözünebilen doğal hammaddeye sahip.