Brasserie Mistral, Farklı Lezzet Arayışlarına Eşsiz Deneyimler Sunuyor

0
241
Brasserie Mistral, farklı lezzet arayışlarına eşsiz deneyimler sunu

Marmaris’te saklı cennet Hisarönü’nün gözde mekanı Mistral, kışlık konsepti ile ayrı bir konumda, Brasserie Mistral adıyla misafirlerine unutulmaz akşamlar yaşatıyor.

Büyüleyici körfez manzarası, profesyonel ekibi, kışa özel menüsü, seçkin lezzetleri ve nezih ortamı ile Brasserie Mistral, şömine başında canlı müzik eşliğinde Türk ve Asya mutfaklarının birbirinden lezzetli tatlarını sunuyor.


 Brasserie Mistral, mevsime özel menüsü ve alışılagelmiş kalitesi ile soğuk kış gecelerini, sıcak, renkli ve keyifli unutulmaz akşamlara dönüştürüyor. 

Türk ve Asya mutfaklarının seçkin tatları 

Türkiye’nin tarihi ve doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü turizm merkezi Marmaris’in seçkin restoranlarından Brasserie Mistral; Hisarönü Körfezi’nin büyüleyici manzarası ve şık atmosferi ile misafirlerini bekliyor. Profesyonel ekibi, seçkin hizmet anlayışı, mükemmeliyetçi yaklaşımını kış sezonunda sürdüren Brasserie Mistral’de Türk ve Asya mutfaklarının en iyi örnekleri bir arada sunuluyor. 

Yemeğin ötesinde bir lezzet yolculuğu…

Hem Batı’nın hem de Doğu’nun öne çıkan zengin mutfaklarını yerel ve modern dokunuşlarla farklı boyutlara taşıyan şefler; birbirinden lezzetli özel tatlarla misafirlerini yemeğin ötesinde, bir lezzet yolculuğuna çıkartıyor. Konuklara da şömine başında, canlı müzik eşliğinde eşsiz tatların ve keyifli saatlerin tadını çıkartmak kalıyor.

Şömine başında canlı müzik…

Brasserie Mistral’de kış sezonunun ilk canlı performansı ise sevilen müzisyen Çiğdem Ateş tarafından sunuldu. Başarılı sahnesi ile Brasserie Mistral’deki akşamlar renk katan Çiğdem Ateş’in performansı büyük ilgi gördü.