Bebeklerinizi Kaliteli Besleyin!

0
774
Hero Baby muz_mandalina_armut

Bebeklerin öğünlerine sebze ve meyve reçeteleriyle değer katan Hero Baby, fazla beslenmekten öte, kaliteli beslenmenin gerekliliğine dikkat çekiyor.

Bebeklerin, damak zevklerinin gelişiminde kritik bir rol oynayan İsviçreli Hero Babynin kavanoz mamaları, meyve ve sebzelerin besleyici ve sağlıklı dünyasını annelerle buluşturuyor. Ek gıdaya geçiş döneminde bebeklerin sağlıklı gelişimi için meyve ve sebze tüketimine alışması çok önemli… Vitamin, mineral ve lif gibi diğer besinler öğelerinin ilave edildiği Hero Baby’nin kavanoz mamaları, bebeklerin günlük C vitamini ihtiyaçlarının %100’ünü * karşılııyor.

Bebeklerin öğünlerine sebze ve meyve reçeteleriyle değer katan Hero Baby, fazla beslenmekten öte, kaliteli beslenmenin gerekliliğine dikkat çekiyor. Bebeklerin gelişim döneminde dengeli bir şekilde beslenmesi, ileri yaşlarda ortaya çıkabilecek aşırı kilo riski açısından da önem taşıyor.

Sindirim sistemi tam anlamıyla gelişmemiş olan bebeklerin, ek gıdaya geçiş döneminde sebze pürelerini tüketmesi tavsiye ediliyor. Dengeli beslenme açısından önemli olan meyve ve sebze püreleri bebekler tarafından daha kolay bir şekilde kabul ediliyor. 6.ayından itibaren bebeklerin farklı lezzetler denemesi ilerki dönemde onların yeni doğal tatlara daha açık olacağına işaret ediyor.

*Ürünlerde bulunan %BRD miktarları

https://www.hero.com.tr/ herobabyturkiye