Banvit’in Yenilenen “Lezzet Serisi” 3 Farklı Çeşidi İle Sofralara Restoran Lezzetlerini Taşıyor…

0
339
banvit tavuk fajita

Banvit Köri Soslu Tavuk, Acılı Tavuk Fajita, Yayla Soslu Tavuk Kuşbaşı ürünlerinden oluşan “Lezzet Serisi”ni tüketicilerinin beğenisine sundu.

Usta şeflerin özel tarifleriyle yenilenen ve sofralara farklı tatlar getiren “Lezzet Serisi” ürünleri, marine edilmiş olmaları ve herhangi bir ön hazırlık gerektirmedikleri için 6-7 dakikada servise hazır hale getirilebiliyor…

Türkiye’de beyaz et kategorisinin en çok tercih edilen markası* Banvit restoran lezzetlerini sofralara getirmeye devam ediyor. Banvit’in yeni lezzet serisinde kullanılan tavuk etleri, tam kıvamda baharatlar ve krema ile soslanıyor ardından da tüketicilere pişirilmeye hazır olarak sunuluyor. Yemek için yapılması gereken tek şey ise tavayı önceden ısıtmak ve Banvit’in pişirilmeye hazır yeni lezzet serisi alternatiflerinden birini seçmek.

Son dönemde tüketicilerin evde daha pratik, farklı ve lezzetli alternatiflere yöneldiğini belirten Banvit BRF Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Gürleroğlu, yenilenen lezzet serisi ile ilgili olarak şunları söyledi; “İnovasyon çalışmalarımızı araştırmalarla desteklemeyi sürdürüyoruz. Soslu tavuk dendiğinde eskiden sadece salça, yoğurt ve biraz da baharatla harmanlanmış tavuk eti akla geliyordu. Oysa artık günümüzde daha çok farklı baharat ve sos çeşitleriyle yoğrulmuş, dünya mutfaklardan da esintiler taşıyan tavuk yemekleri olarak algılanıyor. Tüketicilerimizin beğendikleri restoran lezzetlerini evlerinde kolayca ve zahmetsiz bir biçimde hazırlamaya yönelik talepleri doğrultusunda hazırladığımız yeni ürünlerimizi onların beğenisine sunmaktan dolayı mutluyuz. Aynı zamanda yeni ürünlerimizin ambalajlarını da değiştirdik. Çok yakın zamanda serimize yepyeni bir ürünü daha ekleyeceğimizin müjdesini de tüketicilerimize şimdiden vermek istiyorum” dedi.

Lezzet serisi ön hazırlık gerektirmiyor ve zahmetsiz olduğu için de zamandan tasarruf sağlıyor. Ayrıca farklı baharatlarla hazırlanmış oluşu, sofraya renk katıyor. Bu özellikleriyle lezzet serisi restoran yemeklerinden ilham alan ürünler olarak tüketicilerine evde bu deneyimi yaşatıyor ve adeta dışarıda yemek yeniyormuş hissi veriyor.